Hakkımızda

Bireysel Eğitim Sınıflarımız, otistik tanılı öğrencilere özel dizayn edilmiş ortamda Özel Eğitim Uzmanları gözetiminde eğitim. Tüm sınıflarımız Bilgisayar ve Zengin Eğitim materyalleri ile desteklenmiştir.

Kamera sistemi ile donatılmış tüm sınıflarımız velilerimiz tarafından eğitim esnasında izleyebilme imkanı sunulmaktadır. Ayrıca 2000m²' lik Botanik bahçemizde; yürüyüş köprüsü, çağlayan şelale ve dereler, kamelya şirin evleri, çocuk parkı ve yüzme eğitiminin verildiği yarı olimpik açık yüzme havuzumuz mevcuttur.

Eğitim kalitesini artırıcı her türlü sosyal ve sportif etkinlikler ile personelin de motivasyonuna yönelik aktivitelere yoğun bir şekilde yer verilmektedir. Kurumumuz bünyesinde oluşturulan BEŞYILDIZ SPOR KULÜBÜ’ ne mensup 80 kişiyi aşkın lisanslı öğrencilerimiz ve sporun her dalında oluşturulan takımlarımızla Avrupa, Türkiye ve Marmara Bölge şampiyonluğunu elde etmiş, sayısız birinciliklere imza atılmış, kazanılan Kupa ve Madalyalar Kurumumuzda sergilenmekte, böylelikle liderliğe yaraşır bir şekilde Bölgemiz’ i de en iyi şekilde temsil edilmeye çalışılmaktadır.

Call Now Button