Gebze Beşyıldız Özel Eğitim Merkezi
0 262 642 39 69


Liderlik Sorumluluğu Bilinciyle Her Zaman Daha İyiye 

Rekor Sayıda Uzman ve Yardımcı Hizmet Elemanı: 


Zihin Engelliler Öğretmenleri (Özel Eğitim Uzmanları),Zihin Engelliler Sınıf Öğretmenleri, Görme Engelliler Öğretmenleri, İşitme Engelliler Öğretmenleri, Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanları, Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenleri, PDR (Psikolojik Danışman Rehber Öğretmenler), Psikologlar, Pedagog, Sosyolog,Uzmanlara yardımcı Çocuk Gelişimi Usta Öğreticileri, Fizyoterapistler, Hidroterapistler, İş ve Uğraşı Terapisti, Ortopedist, Resim Öğretmeni, Müzik Öğretmeni, El Sanatları Öğretmeni, Engelliler Beden Eğitimi Öğretmenleriyle branşlarında uzman ve deneyimli rekor sayılabilecek sayıda eğitimci,ofis elemanı yardımcı personel kadrosu ile 450'yi aşkın öğrencimize son model araçlarla,tecrübeli sürücüler ve güleryüzlü hostesler eşliğinde güvenli bir şekilde evden alınıp eve bırakma hizmeti sunulmaktadır.Sunulan tüm hizmetler karşılığında velilerimizden hiç bir ücret alınmamaktadır.


 Modern Tesisimiz ve Kusursuz Koşullarımız: 


Tüm ünitelerimizde modern donanım ve materyal zenginliği. Bireysel Eğitim Sınıflarımız Bilgisayar ve Zengin Eğitim CD'leri ile desteklenmiştir. Kamera sistemi ile donatılmış tüm sınıflarımız velilerimiz tarafından eğitim esnasında monitörden görsel ve işitsel olarak öğrencilerini ders esnasında izleyebilme imkanı sunulmaktadır.Ayrıca 2000 m2'lik Botanik bahçemizde; yürüyüş köprüsü, çağlayan, şelale ve dereler, kamelya, şirin evleri, çocuk parkı ve yüzme eğitiminin verildiği yarı olimpik yüzme havuzumuz da hizmet vermektedir...
Eğitim kalitesini artırıcı hertürlü sosyal ve sportiv etkinlikler ile  personelin de motivasyonuna yönelik aktivitelere yoğun bir şekilde yer verilmektedir. Kurumumuz bünyesinde oluşturulan BEŞYILDIZ SPOR KLÜBÜ ne mensup 80 kişiyi aşkın,lisanslı öğrencilerimiz ve sporun her dalında oluşturulan takımlarımızla, Avrupa, Türkiye ve Marmara Bölgesi şampiyonluğunu elde etmiş,  sayısız birinciliklere imza atılmış,kazanılan Kupa ve Madalyalarla  Bölgemiz'de en iyi şekilde temsil edilmeye  çalışılmaktadır.


                HİZMET VERİLEN PROGRAMLARIMIZ


           1-OKUL ÖNCESİ ÖZEL EĞİTİM DESTEK EĞİTİMİ 
         2-GÖRME ENGELLİ BİREYLER DESTEK EĞİTİMİ 
         3-İŞİTME ENGELLİ BİREYLER DESTEK EĞİTİMİ 
         4-ZİHİN ENGELLİ BİREYLER DESTEK EĞİTİMİ 
         5-ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ DESTEK EĞİTİMİ 
         6-YAYGIN GELİŞİMSEL BOZUKLULAR DESTEK EĞİTİMİ 
         7-BEDENSEL ENGELLİ BİREYLER DESTEK EĞİTİMİ 


Proğramları  Doğrultusunda Tüm Engel Gruplarını Kapsayacak Şekilde Hizmet Verilmektedir.

ABC Bilişim Hizmetleri...